Hau i Miau Pogaduchy

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-10-11 20:06:06

gabrys7524

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-11
Posty: 8
Punktów :   

Nasze Zwierzaki - Opowiadanki

Zapraszam do Opisywania przygód waszych pupili i Problemów związanych z nimi. Tutaj napewno otrzymasz odpowiedź na twoje pytanie

Offline

 

#2 2012-10-12 14:12:55

Krystianek555

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nasze Zwierzaki - Opowiadanki

Opowiadanko;)

Mam zwierzaka którego nazwałem Módżyn: dlatego że jest maści czarnej, ale ma biały krawacik pod szyjką.
Straszny z niego psotnik obrywa mamie firanki, zasłonki. Nawet raz zadrapał dziadkowi nos.Lecz potrafi też być grzeczny  robi grzecznie do kuwetki miauczy żeby wytrzeć mu łapki.Jest po prostu Słitaśny Potrafi łapać myszy, straszny z niego łasuch i leń Bije swoją własną mame
oczywiście dla zabawy.Ma 4 miesiące a jest prześliczny.Myślę że nie mam z nim problemów.Tylko chciałbym się zapytać jakie mleko i jaką karme.

Offline

 

#3 2012-10-12 14:16:53

gabrys7524

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nasze Zwierzaki - Opowiadanki

Hmm.. Mówisz kotek ma 4 miesiące to polecam: http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d … tten/30970 
Co do mleka to wystarczy mu karma. Cena karmy zależy od miejsca gdzie chcesz ją kupić bo np. u weterynarza kupisz ją drożej , a w SuperMarkecie Taniej

Offline

 

#4 2012-10-12 20:56:30

Krystianek555

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nasze Zwierzaki - Opowiadanki

gabrys7524 napisał:

Hmm.. Mówisz kotek ma 4 miesiące to polecam: http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d … tten/30970 
Co do mleka to wystarczy mu karma. Cena karmy zależy od miejsca gdzie chcesz ją kupić bo np. u weterynarza kupisz ją drożej , a w SuperMarkecie Taniej

Kotek ma pełny brzuch i jest zadowolony z karmy. Próbowałem dać mu mleko, ale miałeś rację że wystarczy karma po nawet nie liznął.
Od tej pory obiecuje że będę aktywny na tym fajnym forum i że będę się opiekować pupilkiem:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumimperium.pun.pl www.necrosis-ashamani.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.heksa.pun.pl www.zipp.pun.pl